Son of Batman (Batman’in Oğlu)

Dc Comics animasyon filmi Son of Batman (Batman’in Oğlu) ile animasyon filmi uyarlamalarına bir yenisini daha ekliyor.

Yazar Grant Morrison ve Çizer Andy Kubert’in iş birliğinden çıkan Batman hikayesi “Batman and Son“dan esinlenilerek yapılan animasyon film, Blu-Ray ve DVD formatında, önümüzdeki ilkbaharda piyasaya sürülecek. Filmin prömiyerinin de WonderCon’da yapılacağına dair bilgiler dolaşıyor ama bir kesinliğide yok şimdilik.

Bruce Wayne (Batman)’in oğlu olan Damian Wayne‘in annesi ise Talia Al Ghul oluyor. Yani dedesinin de Ra’s Al Ghul olduğunu düşünecek olursak sağlam genlere sahip bir çocuktur kendisi ki ayrıca League of Assassins tarafından da eğitilmiştir. DC evreninin en afili çocuğu diyebiliriz Damian için. Henüz 10 yaşındayken de Robin kıyafetlerini kuşanır ve bir ara Batman kostümüne bürünen Dick Grayson ile Batman ve Robin olarak Dc Comics evreninde yer alırlar.

Çok da fazla ayrıntıya girmeden şunu diyebiliriz ki pek de kötü bir hikaye değildi, ama çizgi roman firmalarının son yıllarda hikaye bulamayınca öldürüp diriltme olayı var ya hani… işte onu yapmayasalardı iyi olurdu!

Neyse Damian Wayne ile ilgili olanları bilmeyen ve tüyolardan hoşlanmayanlar için daha fazla ayrıntıya girmeyeceğiz. Peki ne dersiniz DC Comics’in animasyon uyarlamaları Marvel Comics’in animasyon uyarlamalarından daha mı kaliteli oluyor günden güne? Ne dersiniz?

Damian Wayne

Damian Wayne

Bruce Wayne (Batman) ve Damian Wayne

Bruce Wayne (Batman) ve Damian Wayne

Damian Wayne (Robin)

Damian Wayne (Robin)

Robin (Damian Wayne)

Robin (Damian Wayne)

(Visited 346 times, 1 visits today)
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>